Adrian Gurma heq 'xhaketën' e kryebashkiakut dhe vesh të mjekut! I jep ndihmën e parë turistes italiane në shëtitoren e Sarandës

16 Gusht, 13:22 | Përditesimi i fundit: 2022-08-16 13:23:26

Një situatë e pazakontë e ka rikthyer kryebashkiakun e Sarandës, Adrian Gurma në profesionin e tij atë të mjekut.

Kategori të tjera