E dhimbshme/ U afrua për të parë vendin ku iu vra babai në Sukt , shokë dhe të afërm largojnë të miturin

18 Maj, 22:05 | Përditesimi i fundit: 2022-05-19 07:09:59

Djali i mitur i viktimës Arben Mërkuri ka mbërritur në vendin ku iu vra babai, por shokë dhe të afërm nuk e kanë lënë të afrohet për ta parë.

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha