‘Ah si qenka dashuria, po më mbyt mua vetmia’, Donaldi dhe Beatrix mbulojnë kokën pas këngës ‘Toxic Love’! A do të futet Bora në ‘Big Brother’ për t’u sqaruar?!

3 Dhjetor 2021, 20:04

I elektrizuar ishte momenti, kur teksa banorët ishin të shtrirë në krevat, në sfond u dëgjua kënga “Toxic Love”, kënga që ka shkruar Donaldi për Borën.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha