A.Koçi: 3 pyetje mbi aktualitetin

24 Shkurt, 09:21

#verijug #reportTV Personazhi I reportazhit të emisionit Veri Jug Ardian Koçi I përgjigjet tre pyetjeve të gazetarit mbi aktualitetin në vendin tonë. Si jetohet në qytezën e Divjakës, cfarë mendon ai për klasën politike shqiptare dhe a do të vaksiohet familja Koçi me vaksinën kundër covid 19.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha