Aksident i rëndë në Fier, autobusi përplaset me motorin! Humb jetën 80-vjeçari

29 Shtator, 11:52

FIER- Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në Kurjamn të Roskovecit. Drejtuesi i autobusit, Ismet Verezi, 56 vjeç është përplasur me shoferin 80-vjeçar Irfan Caushi të një motomjeti dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Kategori të tjera