Aksident i rëndë në Maminas, shoferi i shtrirë në tokë

13 Maj, 18:42

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Maminas.

Një person i cili mendohet të ketë qenë shoferi i makinës, shihet i shtrirë në tokë dhe i gjakosur

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha