Aksident në aksin Levan-Tepelenë, drejtuesja e mjetit humb kontrollin dhe del nga rruga

13 Qershor, 11:11

Nje aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Nje mjet tip ford që drejtohej nga një vajze rreth 30-vjeçe ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë jashtë rruge.

Në vendgjarje kanë mbërritur policia dhe autoambulanca. Vajza është shoqëruar për në spitalin e Fierit ku dhe po merr ndihmë mjekësore.