Aksident në Bypassin e Vlorës, makina përplaset me pjesën shkëmbore në anë të rrugës! Vdes shoferi dhe plagoset pasagjeri (FOTO)

12 Qershor, 17:48

Report Tv mëson se një person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.