Aksident në Tiranë, makina del nga rruga, përplas një qytetar

10 Qershor, 19:33 | Përditesimi i fundit: 2021-06-10 21:55:26

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë.

Makina ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një qytetar. Siç shihet dhe nga pamjet, është rrëzuar edhe një pemë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha