“Alo Ina jam, për do të votosh” vlonjati zbulon telefonatën që ka marrë për 25 prillin nga zyrat e …

21 Prill, 09:59

Një zotëri nga Vlora mik i programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ka zbuluar një telefonatë që ka marrë nga zyrat e Partisë Demokratike ku i kanë kërkuar për kë do të votojë. Ai tha se publikimi i të dhënave personale nuk e shqetëson.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha