Amnistia fiskale/ Zv.ministri Bejtja: Luftë ndaj informalitetit, rrit nivelin e sigurisë në vend! Çoçoli: Zhvilloni tryeza diskutimi me opozitën

15 Korrik, 21:23

Projektligji i qeverisë për amnistinë fiskale i propozuar nga qeveria, ka sjellë diskutime në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv ndërmjet zëvendësministrit të Energjetikës Ilir Bejtjas dhe ekspertit të ekonomisë Fatos Çoçolit

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha