Arrestohet polici i patrullës në Fier! Në banesë i gjejnë kokainë, kushërinjtë ia shisnin tek lokali i tij në Patos! Në pranga edhe i dyshuari për trafik armësh në Greqi

25 Maj, 10:17 | Përditesimi i fundit: 2024-05-25 15:22:53

Një efektiv policie me detyrë Trup Shërbimi i Patrullës së Përgjithshme pranë Komisariatit Fier është arrestuar pasi në banesën e tij është gjetur një qese me pluhur të bardhë e dyshuar e llojit kokainë. I arrestuar dhe një person i implikuar në trafik armësh.