Ankimet për zgjedhjet, KAS rrëzon kërkesën e PD-LSI për rinumërim dhe votim për Gjirokastrën

19 Maj, 13:16 | Përditesimi i fundit: 2021-05-19 13:57:23

KAS vendos rrëzimin e kërkesës së PD dhe LSI për Gjirokastrën, për rinumërim dhe votim.

Në orën 3 rinis shqyrtimi për qarkun e Beratit.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha