Ankime për 25 prillin, shtyhet vendimi për Gjirokastrën, KAS shqyrton Vlorën

18 Maj, 10:23 | Përditesimi i fundit: 2021-05-18 11:31:54

KAS ka shtyrë vendimin për ankimin e PD dhe LSI për rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në qarkun e Gjirokastrës. Ndërkohë po shtyrtohet ankimi për Vlorën

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha