Arjan Konomi tregon historinë ‘pikante’ nga ‘Përputhen’ live! Mevlani: Ja te ky divan...

3 Dhjetor 2021, 14:11

Bashkë me konkurrentin e tij të preferuar nga emisioni “Përputhen” i vitit të kaluar, gazetari dhe opinionisti Arjan Konomi ka zhvilluar një live në Tik Tok, ku ndau me fansat një histori “pikante”.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha