Armët në territor, eksperti i sigurisë Fatjon Softa në Report Tv: Duhet një amnisti e tretë, armët që qarkullojnë në vend janë ato të 97-tes

22 Qershor, 12:19

Për ekspertin e sigurisë Fatjon Softa armët që qarkullojnë sot nëpër Shqipëri janë ato të marra në vitin 1997 nga depot e ushtrisë e që vazhdojnë të ruhen dhe të qarkullojnë dhe sot.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha