Arrestohen 4 autorët e vrasjes së Aureljo Dervishit, mes tyre edhe 15-vjeçari që qëlloi për vdekje me thikë viktimën

2 Prill, 11:24 | Përditesimi i fundit: 2024-04-02 14:58:42

Policia e Tirarës ka arrestuar katër të rinjtë autorë të vrasjes së Aureljo Dervishit, në mesin e tyre edhe i mituri 15-vjeçar që qëlloi për vdekje me thikë 18-vjeçarin dhe të gjithë akuzohen për vrasje në bashkëpunim.