As RAMA e as BASHA, zonja: Ja TRE politikanët që duhet të dalin para drejtësisë

23 Qershor, 10:51

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u bë pjesë edhe një zonjë nga Berati e cila tha se problem i madh është ligji i pronave. Më pas duke komunikuar me moderatorin Andi Kapxhiu telefonuesja zbuloi emrat e tre politikanëve që sipas saj duhet të dalin urgjent përpara drejtësisë dhe ata janë Fatos Nano, Sali Berisha e Ilir Meta.

Programe të tjera

Shiko të gjitha