Ashpërsimi i masave anti-COVID për të kaluar kufirin, Gjici: Penalizohen kuksianët, letër qeverisë së Kosovës për problemin, shpresoj të reflektojnë

25 Janar, 09:51

Kryetari i Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici tha se me ashpërsimin e masave të antiCOVID nga ana e Kosovës paralizohen kuksianët dhe se për këtë problem do i dërgojë një letër qeverisë së Kosovës për të reflektuar mbi vendimin për të kaluar kufirin me 3 doza të vaksinës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha