Atentati në Athinë, 32 vjeçari shqiptar u ekzekutua në sy të gruas dhe djalit të mitur

9 Maj, 22:11 | Përditesimi i fundit: 2024-05-09 22:53:59

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Greqi, ku një person i paidentifikuar ka qëlluar drejt një çifti shqiptar që po lëvizte me makinë