Audio e komunikimit të gardistëve më 21 janar, grupi hetimor në shtëpinë e familjarëve të Aleks Nikës! Merren në pyetje babai dhe xhaxhai i tij

25 Janar, 12:33

Prokuroria e Tiranës vijon hetimet në lidhje me audion e pretenduar për komunikimin e gardistëve më 21 janar 2011. Gazetarja e Report Tv Keti Banushi raportohen se OPGJ e Tiranës ka shkuar në shtëpinë e Aleks Nikë ne Lezhe për te marre ne pyetje babain dhe xhaxhain e tij…

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha