“Avionët e Berishës për bombardim dhe avionët e Ramës për drogë” plas keq mes telefonuesve

23 Mars, 09:44

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv pati debat mes telefonuesve. Fillimisht ishte një zotëri nga Lezha që kujtoi avionët që sipas tij do bombardonin jugun e vendit në 97-tën ndërsa më pas një tjetër telefonues foli për avionët me drogë në qeverisjen Rama. Ndiqeni debatin e ndezur të bërë mes tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha