Avokati i Izet Haxhisë: Hajdari nuk u vra për hakmarrje, por motiv të mirëfilltë politik ku përfitoi Berisha!

1 Tetor, 23:34

Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri në një intervistë për Report Tv ka bërë deklarata të forta në lidhje me provat që disponon dhe dëshmitarët që do të thërrasë në seancën gjyqësore që pritet të rinisë ditën e nesërme nga Gjykata penale e Tiranës. Avokati Beqiri tha se në seancë do servien prova shkencore dhe tablatet telefonike që vërtetojnë se pse ka ndodhur vrasja dhe motivin e saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha