Babai i gjyshes që ka rrëmbyer nipin flet për Report Tv: Veprim i papjekur! Duhet ta kthejë fëmijën ku e ka marrë

18 Prill, 11:42 | Përditesimi i fundit: 2024-04-18 15:32:40

Rexhep Sulaj, babai i Bahrije Gjunit, gjyshes që ka rrëmbyer fëmijën 3 vjeç dhe që është në kërkim nga policia ka dhënë një deklaratë eksluzive për Report Tv, së bashku me Shyqyrie Selajn nënë e Bahrie Gjunit.