Bankers rikonstruksion fushës së sportit në Zharrës, investim edhe në zyrat e administratës

21 Tetor, 19:44

Pas vitesh të tëra mungese investimi, fusha e sportit dhe zyrat e njësisë administrative Zharrëz, të cilat janë në pronësi të Bashkisë Patos do t’i nënshtrohen rikonstuksionit, falë investimit të përbashkët me kompaninë Bankers Petroleum Albania. Kjo kompani është investitori kryesor i këtij projekti të rëndësishëm për banorët e kësaj zone, me një financim prej 100 mijë dollarësh. Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balili, tha se kjo fushë futbolli, më shumë do të shërbejë si qendër e Zharrësit.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha