Banorët diskutojnë për marrëdhënien Kiara-Luiz, Kristi: Ajo po tallet me të, gjynah i shkreti!

31 Dhjetor 2022, 10:54

Debatet dhe “lidhjet” e para në shtëpinë e “Big Brother Vip 2” duket se kanë nisur. Marrëdhënia midis Kiarës dhe Luizit është bërë temë diskutimi edhe për banorët e tjerë dhe duket se banorwt  janë ndarë në dy grupe, ku njëri grup mendon se ata të dy do dalin çift nga shtëpia dhe grupi tjetër mendon që Kiara po tallet me Luizin.

Kategori të tjera