Basha KRYEMINISTËR? Telefonuesi bën IRONI: Do e kemi shtruar, PENSIONIN 350 euro

7 Korrik, 10:50

Në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues analizoi  jo pa ironi fushatën e takimeve që po bën kreu i PD-së Lulzim Basha. Zotëria i tha gazetarit Andi Kapxhiu se pensionistët mos të kenë merak se sapo të vij Basha në pushtet pensionet do shkojnë 350 euro dhe çdo gjë do jetë e shtruar.

Programe të tjera

Shiko të gjitha