Basha në Fier: Këtë betejë e nisëm për shqiptarët dhe do ta vazhdojmë! 25 prilli u kthye në një ditë vjedhjesh, më të madhen në 30 vite

14 Maj, 11:46

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha këtë të premte ka zhvilluar një takim me qytetarët në Fier, ku tha se kjo është një betejë që e nisën për shqiptarët dhe se do ta vijojnë për ta, për Shqipërinë dhe demokracinë. Ndër të tjera kryedemokrati ka hedhur akuza se 25 prilli u kthye në një ditë vjedhjesh, më të madhen në 30 vite. 

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha