Basha nuk 'reflekton' për grupet e armatosura anë PD për mbrojtjen e votës: Nëse Prokuroria dhe Policia s'bëjnë detyrën, do jemi të përgatitur të mbrojmë votën

27 Korrik, 13:37

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha