Basha-Berisha, lufta për “kullat tek selia PD”dhe hetimi për 8 janarin

14 Janar, 06:42

Emisioni Repolitix trajtoi krizën në PD pas marrjes në pyetje të Sali Berishës nga prokuroria e Tiranës për protestën e 8 janarit. Për këtë ngjarje do të merret në pyetje dhe Lulzim Basha. Cfarë pasojash ka 8 janari për të ardhmen e PD? Të ftuar në studio Olsi Karapici anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së, Arben Skënderi ish-anëtar i Kryesisë PD, Plator Nesturi analist dhe gazetari Arsen Rusta. Në lidhje Skype publicisti Frrok Çupi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha