Begaj mbledh sot Këshillin e Sigurimit Kombëtar, në fokus diskutimi i prioriteteve për vitin 2023

23 Janar, 13:43 | Përditesimi i fundit: 2023-01-23 20:32:31

Presidenti Bajram Begaj do të mbledhë ditën e sotme Këshillin e Sigurimit Kombëtar, ku do të bëhet një analizë së gjendjes së sigurisë kombëtare dhe prioriteteve për vitin 2023.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha