Berisha e Malltezi në Apelin e GJKKO-së! SPAK kërkoi përjashtimin e gjyqtares në konflikt interesi, Iliriana Olldashi!

24 Nëntor 2023, 11:32 | Përditesimi i fundit: 2023-11-24 21:16:58

SPAK kërkoi përjashtimin e saj nga gjykimi i tre çështjeve që janë të lidhura me Sali Berishën, dhe dhëndrin e tij Jamarbër Malltezi me argumentin e konfliktit të intersit denoncuar nga Report Tv dhe Shqiptarja.com.