'Berisha po mban peng opozitën', Erl Murati: Koha e tij ka perënduar, me të zgjedhjet e 2025 janë humbje e garantuar

21 Shkurt, 18:03 | Përditesimi i fundit: 2024-02-21 18:03:13

Edhe pse zgjedhjet parlamentare janë vitin tjetër vendi tashmë duket se ka hyrë në atmosferën paraelektorale. Në këtë këndvështrim e sheh dhe protestën e djeshme që Rithemelimi organizoi para kryeministrisë.