Berisha prej javësh bllokon foltoren e Kuvendit, Rama porosi deputetëve: Do votohet rendi i ditës! Balla: Shkarkim i Nikollës? S'merret parasysh

30 Janar, 12:29 | Përditesimi i fundit: 2023-01-30 14:42:23

Teksa ish-Kryeministri Berisha dhe deputetët e tij e kanë bërë ‘zakon’ që të bllokojnë foltoren e Kuvendit në ccdo nisje të seancës plenare, duket se mazhoranca e ka gjetur zgjidhjen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha