‘Black Friday’ edhe në Shqipëri, qytetarët shpenzojnë më shumë për produkte shtëpie

25 Nëntor 2022, 19:57

E Premtja e Zezë, është aplikuar në shumë biznese edhe në Shqipëri. Ofertat deri në 70% joshën mjaft konsumatorë, teksa produktet më të preferuara ishin elektroshtëpiaket dhe veshjet

Kategori të tjera