Blegtoria si traditë familjare

24 Shkurt, 09:27

#verijug #reportTV Intervistë me djalin e fermerit të bagëtive, Taulant Xhangolin, mbi stanet e shqerrave dhe kontratat me mbledhësit të qumështit. Shqetësimi I Taulantit, mungesa e barinjve në fshat.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha