Boçi mban fjalën në foltore, Rama ulet në karriget e deputetëve në Kuvend, batuta dhe përqafime me Pandeli Majkon

2 Mars 2023, 11:03

Ndërkohë që deputeti demokrat, Luçiano Boçi mbante fjalën në foltoren e Kuvendit, kryeministri, Edi Rama është ulur tek karriget e deputetëve të mazhorancës plane Pandeli Majkos të cilin edhe e ka përqafuar.

  •