Çfarë i tha Balluku Peleshit që nuk e mbajtën këmbët dhe u pengua në parlament?

22 Shtator, 20:21 | Përditesimi i fundit: 2022-09-22 20:23:21

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka pësuar një incident të vogël gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë.

Kategori të tjera