Chelsea ka opsion vetëm fitoren, Milan me shumë mungesa në Londër! Sonte në Champions edhe Juve-Haiffa, Benfica-Paris përplasen për kreun

5 Tetor, 19:12

E mërkura në Champions League ofron një tjetër përballje titanësh siç është Chelsea-Milan. Italianët kanë shumë mungesa, ndërsa te londinezët Armando Broja do e nis në stol. Jo më pak interesante është sfida mes Benfikës dhe Paris SG, ndërsa në Torino Juventus do kërkojë me doemos fitoren kundër Maccabi Haifas.

Kategori të tjera