Çika: PD nuk përfaqëson dot të djathtët në Shqipëri! Basha shkeli marrëveshjen me ne! Arsyet pse humbi në zgjedhje

6 Maj, 14:46

Nebil Çika, kryetar i Shoqatës së Ish-të Përndjekurve thotë Partia Demokratike nuk e përfaqëson do të djathtën në Shqipëri dhe kjo sepse nuk ka filozofi dhe as ideologji. I ftuar në studion e Report TV, Çika u shpreh skeptik për reformimin brenda PD-së, pas humbjes për të disatën herë në zgjedhje nën drejtimin e kryedemokratiti Lulzim Basha.  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha