Cila është shën Eufemia?

21 Dhjetor 2020, 11:16

Studjuesi Paulin Zefi flet për martirizimin e një vajze 15 vjecare në shekujt e paramesjetës në emër të lirisë dhe të mirës së njerëzimit. Pagëzimi I kishës së shën Eufemisë në fshatin Kallmet të Lezhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha