COVID-19, shërohet pacienti numër 1

18 Mars, 15:15 | Përditesimi i fundit: 2020-03-18 15:16:18

TIRANE- Mjeku epidemiolog Alban Ylli, shef Departamenti në ISHP i ftuar në studion e emisionit Repolitix përballë gazetarit Denis Minga u ka dhënë përgjigje të gjitha pyetjeve të qytetarëve të interesuar nisur nga frika dhe paniku për shkak të koronavirusit. Ylli ka sqaruar kategoritë që janë më me rrezik dhe shenjat e para që paralajmërojnë se jeni i prekur me koronavirus.

Programe të tjera

Shiko të gjitha