Credins Bank vazhdon të mirëpresë artistë dhe artin e tyre në degën e saj qendrore

6 Maj, 14:58

Kur bëhet fjalë për ndjesitë që të jep një pikturë, mund të themi me plot bindje që gjithsecili nga ne përjeton emocione dhe eksperienca të ndryshme teksa e sheh. Por, një gjë është e sigurt, kur këto emocione përjetohen nëpër muzeume apo ekspozita është vërtetë një eksperiencë mbresëlënëse.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha