“Dal vet në mitingjet e Bashës” korçari propozon: Fushata të bëhet në televizion jo në terren

3 Prill, 09:18

Një telefonues nga Korça në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kishte një propozim që fushata të bëhet në ekranet televizive dhe jo në terren. Më pas zotëria tha se ai del vet në mitingjet e Bashës nuk e ka detyruar askush.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha