Dash Sula në Report Tv: Alibeaj thikë pas shpine demokratëve, s’duhej të dilnim me kandidatë për kryetarë bashkie

20 Prill, 14:42

Ndonëse Partia Demokratike tashmë ka nxjerrë kandidatë për kryetarë bashkie për zgjedhjet vendore, deputeti demokrat Dash Sula vijon të thotë se ishte një gabim dhe se nuk duhej të kishin dalë e kandidatë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha