Dashamir Shehi: Bashkimi i PD nuk bëhet me Berishën dhe Bashën, janë provuar tashmë! E lodhshme të merremi kush është ‘gjeli opozitar’

31 Maj, 13:55

Kreu i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, Dashamir Shehi, tha se bashkimi i opozitës konkretisht i Partisë Demokratike nuk është i mundur nëse deputetët do të ndjekin individë të caktuar si Berisha apo Basha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha