Data e zgjedhjeve vendore, Alibeaj dhe Bardhi takim me presidentin Begaj

5 Tetor, 18:47

Kreu i Grupit të PD-së Enkelejd Alibeaj dhe Gazment Bardhi kanë shkuar në Presidencë ku do të zhvillojnë një takim me presidentin Bajram Begaj për zgjedhjet vendore 2023.

  •  

Kategori të tjera