Deamichele me thikë në dorë drejtuar Luizit? Video-ja që po bën xhiron e rrjetit

13 Janar, 20:31

Ajo që një pjesë e shqiptarëve është shqetësuar ditët e fundit, referuar programeve televizive, të paktën bazuar në klikime dhe komente në rrjete sociale, gjithashtu edhe etiketimet e personazheve vip jashtë shtëpisë së BBVA është pikërisht gjendja shëndetësore e Luizit. Por, në një video tjetër që po bëhet virale në rrjet duket Deamichele me thikë në dorë dhe duket sikur ia drejton Luizit.

Kategori të tjera