Debati në ‘Studio Live’/ Haklaj: Në 6 dhjetor Berisha kërkon dhunë! Kërkon dhjetorin e dytë, por s’do ndodhë! Kraja: Synojmë t’i kthejmë vlerat

1 Dhjetor 2022, 21:28

TIRANË- Se kush është shumica në Partinë Demokratike ende është temë diskutimi. Azgan Haklaj dhe Akil Kraja ndaj mendime të ndryshme. Të ftuar në ‘Studio Live’ në Report Tv me gazetarin Arbër Hitaj, ish-deputeti Haklaj tha se ‘Foltorja’ ka zaptuar Partinë Demokratike me dokumente false, e ndërsa shef kabineti i Berishës, Akil Kraja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha