Dëbora krijon probleme në Qafë Thorë-Theth, furgoni ngec në rrugë, bllokohen turistët

30 Nëntor 2021, 13:29

Në aksin rrugor Qafë Thore-Theth janë krijuar dhe problematikat e para për shkak të reshjeve të dëborës. Mjetet ecin me vështirësi për shkak të prezencës së borës dhe ngricave në rrugë, ndërsa një furgon ka ngecur në rrugë duke mos lëvizur dot dhe bllokuar qarkullimin.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha